Uczniowie naszej szkoły

uczestniczyli w pielgrzymko-wycieczce.

W dniach 16.07. – 21.07. parafia św. Urszuli w Kowalu była organizatorem pielgrzymko-wycieczki dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaangażowanych w życie parafialne wspólnoty.

IMG_20230719_153313 (1)

Wśród uczestników wyjazdy znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Wyjazd miał charakter wypoczynkowy i był okazją do nabrania sił do dalszej pracy na szczeblu pracy parafialnej. W pierwszym dniu naszego wyjazdu nawiedziliśmy Kraków, Łagiewniki i Tyniec. W kolejnych dniach zwiedzaliśmy kolejno Słowację, dalej obóz koncentracyjny w Auschwitz-Birkenau, dalej urokliwy Wiedeń.

W przedostatnim dniu swoje kroki skierowaliśmy na Krzeptówki – do przepiekanego sanktuarium. Następnie czas spędziliśmy w centrum Zakopanego. W ostatnim dniu – w drodze powrotnej do domu zatrzymaliśmy się w Energylandii – niezwykłym parku rozrywki. Wśród opiekunów wycieczki byli nauczycie naszej szkoły: Ks. Sebastian Szkop i Pani Barbara Stanna.

Autor: Ks. Sebastian Szkop

02  sierpnia 2023 roku

ZSCKR Kowal

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pielgrzymko-wycieczce.