Turniej Szachowy – Natura Bliżej Nas 2024

W sobotę 6 kwietnia 2024 r. członkowie koła szachowego naszej szkoły: Kornel Terpiński oraz Kasper Frydrych brali udział w turnieju szachowym Natura Bliżej Nas 2024.

0

Patronem turnieju był Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy z siedzibą w Kowalu. Do turnieju przystąpiło 22 zawodników. Większość graczy posiadało licencjonowaną kategorię szachową i związane z tym osiągnięcia, cieszy fakt, że członkowie naszego koła mogli zmierzyć się z bardziej doświadczonymi zawodnikami. W przerwie zawodów szachiści zwiedzali ogród edukacyjny „Rycykowy Zakątek”. Było to ciekawe doświadczenie obrazujące walory przyrodnicze świata roślin i zwierząt. Każdy uczestnik otrzymał drobne upominki.

Dziękujemy bardzo organizatorom GWPK w Kowalu za wspaniałą organizację i sportową rywalizację przy szachownicy.

Autor: Jerzy Śpibida

Nauczyciel praktycznej nauki zawodu

10 kwietnia 2024 roku

ZSCKR Kowal

Turniej Szachowy – Natura Bliżej Nas 2024