Sukces w Grudziądzu

Dnia 15 lutego w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Grudziądzu odbył się etap wojewódzki IV edycji Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz.

Tematem wiodącym w tej edycji były wariacje kulinarne z rybami w roli głównej. Do turnieju mogli przystąpić uczniowie szkoły branżowej I stopnia kształcący się W zawodzie kucharz z klasy programowo najwyższej.

Naszą szkołę reprezentowała Natalia Śmiałek, która pod opieką nauczyciela żywienia  Elżbiety Woźniak przygotowała w części praktycznej potrawę o nazwie dorsz sous vide w towarzystwie warzyw.

1

Jury po podsumowaniu części pisemnej, czyli testu składającego się z 30 pytań oraz części praktycznej, w której oceniano elementy organizacji i bhp, ekspedycji i samej potrawy, wyłoniła zwycięzców. 

 

received_1351170382312375
received_1279131886283650

 

Nasza uczennica zajęła I miejsce i tym samym przeszła do etapu ogólnopolskiego tego turnieju, który odbędzie się w Zabrzu pod koniec kwietnia. Czekamy więc na dalsze sukcesy Natalii na szczeblu krajowym i jednocześnie gratulujemy dotychczasowych osiągnięć.

Sukces w Grudziądzu

I miejsce dla Natalii Śmiałek z klasy III BS I stopnia

opiekun sukcesu:

Pani Elżbieta Woźniak - nauczyciel praktycznej nauki zawodu

Jesteśmy dumni !!! Gratulujemy !!!