Sukces Szymona w konkursie „Gazety Pomorskiej” ROLNICTWO MAM W GENACH

Szymon Czarniak, uczeń klasy IV TMRiA, zdobył wyróżnienie w pierwszej edycji konkursu „Rolnictwo mam w genach”, który został zorganizowany przez „Gazetę Pomorską”.

1

W swojej pracy konkursowej Szymon opisał kilkupokoleniową historię gospodarstwa rolnego prowadzonego obecnie przez jego rodziców. W przyszłości Szymon chciałby kontynuować dzieło swoich rodziców, dziadków i pradziadków, gdyż – jak twierdzi – rolnictwo to jego pasja i przeznaczenie.

Kapituła Konkursowa doceniła pracę naszego ucznia przyznając mu wyróżnienie oraz nagrodę pieniężną. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 3 grudnia br. w Żninie podczas Forum Rolniczego „Gazety Pomorskiej”.

Serdecznie gratulujemy !!!

Autor: Anna Włodarska

Nauczyciel języka angielskiego

07 grudnia 2023 roku

ZSCKR Kowal

Sukces Szymona w konkursie „Gazety Pomorskiej” ROLNICTWO MAM W GENACH