POLAGRA PREMIERY 2024

20 stycznia 2024 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Międzynarodowych Targach Rolniczych POLAGRA PREMIERY.

1

Wydarzenie to jest najważniejszą imprezą dla branży rolniczej, podczas której prezentowane są nowości produktowe, światowe agro premiery oraz innowacyjny sprzęt rolniczy na nadchodzący nowy sezon. Oferta wystawców koncentruje się w szczególności na trendach i nowościach produktowych z Polski i zagranicy. POLAGRA PREMIERY obejmuje swym zakresem technikę, uprawę i hodowlę. Jest dedykowana czterem grupom zwiedzających: rolnikom, właścicielom i zarządcom gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorcom. Targi od lat odgrywają ważną rolę dla polskiej gospodarki, służąc rozwojowi branży rolniczej zarówno w naszym kraju, jak i na arenie międzynarodowej. Każda edycja, oprócz nowości rynkowych, przedstawia bardzo bogaty program wydarzeń.  W trakcie trwania targów przyznawane są Złote Medale, czyli prestiżowe nagrody ekspertów z zakresu innowacyjności technologicznej.

Autor: Krzysztof Jankowski

Nauczyciel praktycznej nauki zawodu

31 stycznia2024 roku

ZSCKR Kowal

POLAGRA PREMIERY 2024