Nagroda w Konkursie dla Klas Ósmych dla Amelki

W dniu 10 maja 2023 r. pan dyrektor Andrzej Zdrojewski udał się do Szkoły Podstawowej w Solcu, aby wręczyć nagrodę uczennicy tamtejszej szkoły - Amelce Rosiak, która wygrała kwietniową edycję naszego Konkursu dla uczniów Klas Ósmych.

Amelka, oprócz otrzymania nagrody rzeczowej, zyskała również prawo do udziału w losowaniu nagrody głównej, czyli darmowej wycieczki do Zakopanego i Energylandii. 

Spotkanie w szkole w Solcu przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Jeszcze raz gorąco gratulujemy Amelce. Przypominamy jednocześnie uczniom klas ósmych, że w maju jest ostatnia okazja, by wziąć udział w naszym konkursie i dołączyć do grona uczniów, którzy już w czerwcu będą grali o nagrodę główną. 

Za wszystkich mocno trzymamy kciuki i życzymy miłej zabawy!

Autor: Barbara Stanna

Pedagog

15 maja 2023 roku

1
IMG_20230510_091439

ZSCKR Kowal

Nagroda w Konkursie dla Klas Ósmych dla Amelki