W dniu 22 grudnia 2022 r. w szkolnej auli odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez młodzież pod okiem opiekunów: ks. Sebastiana Szkopa oraz pań Barbary Stannej oraz Małgorzaty Muraczewskiej. Jasełka wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem i strojami podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku… Urzekający śpiew kolęd i pieśni świątecznych uświadomił wszystkim i przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący uczniowie otrzymali gromkie brawa.

Po zakończeniu występu głos zabrał dyrektor szkoły p. Andrzej Zdrojewski, który podziękował uczniom za duży wkład pracy w przygotowanie uroczystości oraz złożył wszystkim życzenia świąteczne. Zachęcał również do wysiłku w trudnym procesie edukacji i rozwijania swoich talentów. Następnie odbyło się wręczenie nagród w niedawno rozstrzygniętych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Wcześniej, we wtorek 20 grudnia br., aktualni i emerytowani pracownicy naszej szkoły spotkali się na tradycyjnej wieczerzy wigilijnej w sali konferencyjnej w budynku przy ul. Konopnickiej.