Ekipa TVP3 Bydgoszcz w naszej szkole

W czwartek 4 kwietnia 2024 r. do naszej szkoły przybyła ekipa TVP3 Bydgoszcz, aby m.in. u nas nagrać fragment audycji, realizowanej przez redaktor Urszulę Guźlecką o królu Kazimierzu Wielkim.

1

Dziennikarka jest realizatorką dużego cyklu reportaży zatytułowanego „Małe miejscowości – wielcy ludzie”, opowiadającego o związkach wybitnych postaci polskiej kultury, wywodzących się z małych miejscowości Kujaw i Pomorza lub związanych z nimi poprzez miejsce pobytu lub twórczość. O królu Kazimierzu III, ostatnim z rodu Piastów na polskim tronie i patronie naszej szkoły od 1994 r., opowiadał wicedyrektor Arkadiusz Ciechalski.

Emisja programu W TVP3 Bydgoszcz planowana jest 16 kwietnia br. o godz. 17:35. Zapraszamy do oglądania.

Autor: Arkadiusz Ciechalski

Wicedyrektor

05 kwietnia 2024 roku

ZSCKR Kowal

Ekipa TVP3 Bydgoszcz w naszej szkole