Akcja charytatywna dla Alicji

W kwietniu w naszej szkole został rozstrzygnięty międzyklasowy konkurs na domek dla owadów.

Pierwsze miejsce zdobyła klasa I TMR, drugie klasa I BS,  a trzecie klasa IV TŻM. Wyróżnienie zdobyła natomiast klasa III BS. Wszystkie domki przygotowane w ramach konkursu trafiły na licytację charytatywną, której celem było wsparcie leczenia malutkiej Alicji.

1
DSC_8954
DSC_8946

Ala jest szczególnie bliska szkolnej społeczności, ponieważ jej mama – Sylwia, jeszcze nie tak dawno była uczennicą naszej szkoły. Licytację brawurowo poprowadziła pani Aleksandra Stanuch – nauczycielka geografii, a zarazem inicjatorka konkursu na domek dla owadów. 

DSC_8949
DSC_8942

Chętnych do zakupu domków nie brakowało i rozeszły się one w mgnieniu oka! Tylko z licytacji udało się zebrać prawie 1600 zł, a to jeszcze nie koniec pomocy dla Alicji. Wszystkim, którzy wsparli akcję z serca dziękujemy i zapraszamy do włączenia się w kolejne inicjatywy.

Autor: Barbara Stanna

Pedagog

08 maja 2023 roku

ZSCKR Kowal

Akcja charytatywna dla Alicji