Ósmoklasisto!

Wygraj wycieczkę do Energylandii 🙂

I etap Konkursu: Selfie ze szkołą Zrób sobie zdjęcie na tle swojej szkoły podstawowej i prześlij je na messengera Zespołu Szkół CKR w Kowalu.

20211028_103141_Easy-Resize.com

Jeśli udostępnisz ten post i oznaczysz w nim znajomego z innej szkoły podstawowej to twoje zgłoszenie konkursowe, podczas losowania nagrody, będzie liczone potrójnie (x3). Jako potwierdzenie udostępnienia postu prześlij screen z wykonanego zadania. Przypominamy, że do każdego etapu Konkursu dla uczniów klas ósmych mogą przystąpić osoby indywidualne bądź zespoły dwuosobowe. W przypadku zespołu dwuosobowego na zdjęciu ze szkołą zmuszą być obie osoby z zespołu. Oczywiście nagrody miesięczne czy nagroda główna trafi do obu uczestników.
Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia w losowaniu nagród!

ZSCKR Kowal

Ósmoklasisto! Wygraj wycieczkę do Energylandii