Wzięliśmy udział w akcji dobroczynnej „Święty Mikołaj przyjeżdża do Kowala”

W dniu 10 grudnia 2023 r. w kowalskiej remizie OSP odbyła się już XIII edycja akcji „Święty Mikołaj przyjeżdża do Kowala.”

1

Nasza szkoła również włączyła się w tę szlachetną akcję. Młodzież na warsztatach gastronomicznych upiekła przepyszne pierniczki, które były serwowane na stoisku w sali kameralnej OSP.

Na licytację przekazaliśmy także piernikowe ludki, upieczone przez wszystkie klasy naszej szkoły. Dochód z ich sprzedaży zasili konto Mikołajowej akcji.

Na scenie w remizie  zaprezentował się nasz szkolny zespół muzyczny, grający w składzie: Bartłomiej Bińkowski – kl. III TMR (akordeon), Bartłomiej Płoszaj – kl. II BS (akordeon) i Kornel Terpiński z kl. II TMR (perkusja). Chłopcy zagrali własne aranżacje znanych utworów i zyskali grono zachwyconych słuchaczy.

Przypominamy, że do niedzieli 17 grudnia br. na Facebooku Stowarzyszenia Aktywny Kowal trwa licytacja, z której cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc chorym i niepełnosprawnym dzieciom z Kowala i okolic.

Zachęcamy do licytacji !!!

Autor: Barbara Stanna

Pedagog

12 grudnia 2023 roku

ZSCKR Kowal

Wzięliśmy udział w akcji dobroczynnej „Święty Mikołaj przyjeżdża do Kowala”