WINCENTY WITOS PATRONEM 2024 ROKU

Konkurs plastyczno-historyczny rozstrzygnięty

W dniu dzisiejszym, tj. 12 marca 2024r., uczniowie naszej szkoły mogli podziwiać prace plastyczne, których tematem był wizerunek Wincentego Witosa.

1

Wszystkie prace wzbudziły duże zainteresowanie i uznanie w oczach młodzieży. Autorzy rysunków wykazali się talentem i profesjonalizmem. Komisja konkursowa składająca się z Kadry kierowniczej naszej szkoły uznała, że wszystkie prace zasługują na wyróżnienie, ale jedna wzbudziła szczególne zainteresowanie. Po burzliwych obradach jury postanowiło przyznać I miejsce Julii Sikorskiej z klasy III Tż. Wyróżnienia  za swoje prace otrzymali: Gabriela Orzeszek z kl.II Tż,  Weronika Modrowska z kl. IV Tż, Kamila Łukaszewicz z kl. I Tż,  Szymon Młynarkiewicz z kl. I Tw, Kamil Jędrusiak z kl. III  BS, Wiktoria Zielińska z kl. IV Tż. Poziom prac był bardzo wysoki, a wybór naprawdę trudny, dlatego gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszego rozwoju swoich talentów.

Autor: Dariusz Lemanowicz

Nauczyciel historii

13 marca 2024 roku

ZSCKR Kowal

WINCENTY WITOS PATRONEM 2024 ROKU. Konkurs plastyczno-historyczny rozstrzygnięty.