Udział w XXVII edycji Salonu Maturzystów

Dnia 28 września 2023 r. uczniowie klasy V Tżm wraz z wychowawcą Anną Kopacką wybrali się na Politechnikę Bydgoską.

1

W czasie kujawsko-pomorskiej odsłony Salonu Maturzystów Perspektywy uczniowie z całego województwa mieli możliwość uzyskać ważne informacje o maturze 2024 z języka polskiego, matematyki, języków obcych oraz przedmiotów dodatkowych. Można było wziąć udział w spotkaniach z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku, by dowiedzieć się więcej na temat deklaracji maturalnych, terminów i ważnych kwestii związanych z egzaminami z przedmiotów obowiązkowych. W ramach części targowej przedstawione zostały nam oferty uczelni i szczegółowe wymogi rekrutacji na studia na rok akademicki 2024/25.         

Autor: Anna Kopacka

Nauczyciel przedmiotów zawodowych

02 października 2023 roku

ZSCKR Kowal

Udział w XXVII edycji Salonu Maturzystów