Udział w krajowym konkursie

TEST WIEDZY O ROLNICTWIE EKOLOGICZNYM

W dniach 15 i 16 listopada 2023 r. Jan Pawiński uczeń II klasy TMRiA uczestniczył w konkursie TEST WIEDZY O ROLNICTWIE EKOLOGICZNYM na szczeblu krajowym.

1

Głównym 0organizatorem było Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej oraz Wojewódzkim Ośrodkami Doradztwa Rolniczego.

Do konkursu przystąpiło 59 uczniów, Jan  rywalizując z tak liczną grupą uczestników, zajął 17 miejsce !!!

Należy nadmienić, iż konkurencja była bardzo duża, ponieważ nasz uczeń zdobył 39 punktów, a miejsce trzecie to 44 pkt, II 45 pkt i I 46 pkt. Tak więc podium było w zasięgu ręki, trochę żałujemy, że szczęście do nas się nie uśmiechnęło, ale wiemy co zrobić, żebyśmy w przyszłym roku, byli na podium.

Janku, gratulujemy Ci sukcesu, laury jeszcze przyjdą !!!

Autor: Krzysztof Kordyl

Nauczyciel przedmiotów zawodowych

28 listopada 2023 roku

ZSCKR Kowal

Udział w krajowym konkursie TEST WIEDZY O ROLNICTWIE EKOLOGICZNYM