Tydzień dobrego chleba i zdrowego stylu życia w szkole

W tym tygodniu obchodzimy u nas „Tydzień dobrego chleba i zdrowego stylu życia w szkole”.

1

Jest to już 15 edycja tej cyklicznej imprezy. Uczniowie klas żywieniowych, pod kierunkiem nauczycieli, na zajęciach praktycznych upiekli rożnego rodzaju chleby. Do tego przygotowali pastę twarogową, smalec i wiele innych przysmaków. Cała społeczność szkolna została poczęstowana przygotowanymi, zdrowymi i smacznymi daniami. Warto dodać, że podczas „Tygodnia dobrego chleba i zdrowego stylu życia w szkole” nie zapomnieliśmy poczęstować naszym chlebem zaprzyjaźnionych z naszą szkołą placówek i instytucji. Odwiedziliśmy w Kowalu: Urząd Miasta,  Urząd Gminy, Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy, Bank Spółdzielczy, Dom Pomocy Społecznej, Policję, Ochotniczą Straż Pożarną, Szkołę Podstawową oraz Przedszkole. Do kampanii „Tydzień dobrego chleba i zdrowego stylu życia w szkole” wrócimy już za rok.

Autor: Małgorzata Kurdupska

Nauczyciel przedmiotów zawodowych

27 października 2023 roku

ZSCKR Kowal

Tydzień dobrego chleba i zdrowego stylu życia w szkole