Szkolne eliminacje do Konkursu Języka Angielskiego

W dniu 5 stycznia 2024 r. uczniowie: Roksana Ryniec, Michał Janiszyn, Oliwia Słowińska i Wojciech Ormiński wzięli udział w 2 edycji konkursu języka angielskiego, organizowanego przez ZS CKR w Dobrocinie.

1

Był to etap szkolny, w którym uczniowie zmierzyli się z testem na poziomie rozszerzonym. Najwięcej punktów na tym etapie zdobyli Roksana Ryniec i Wojtek Ormiński. Ich prace zostały przesłane do placówki w Dobrocinie, celem weryfikacji i rozstrzygnięcia czy prace zakwalifikowane zostaną do kolejnego etapu. Warto dodać, że konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem, W tym roku do konkursu zgłosiło się 35 szkół (730 uczniów). Przypomnijmy, że rok temu Roksana Ryniec została laureatką konkursu po 3 etapach.

Gratulujemy uczestnikom i trzymamy kciuki.

Autor: Anna Andrzejewska

Nauczyciel języka angielskiego

16 stycznia 2023 roku

ZSCKR Kowal

Szkolne eliminacje do Konkursu Języka Angielskiego