Studniówka 2024

Dnia 9 lutego 2024 r. sala bankietowa „Arkadii” w Lubieniu Kujawskim wypełniła się tegorocznymi maturzystami naszej szkoły, którzy kształcą się w zawadach: technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz osobami towarzyszącymi i gośćmi.

1

Zabawę rozpoczął tradycyjny polonez o rozbudowanym układzie choreograficznym, opracowanym przez naszych nauczycieli wychowania fizycznego, który wzbudził niekłamany podziw przybyłych gości i duże grono rodziców.

Później uczestnicy uroczystości wzięli udział w oficjalnym rozpoczęciu balu. Najserdeczniejsze życzenia młodzieży złożyli Dyrektor Szkoły – Andrzej Zdrojewski oraz reprezentanci uczniów klas przedmaturalnych.

Nie zabrakło także wzruszających słów i kwiatów dla nauczycieli i rodziców.

Uczestnicy świetnie się bawili do białego rana. Po raz pierwszy w programie balu studniówkowego pojawił się pokaz fajerwerków, a także w charakterze wodzireja – wielki, biały miś.

Tegoroczna studniówka już za nami. Pozostaną piękne wspomnienia, zdjęcia i okazjonalny film. 

 Za symboliczne 100 dni egzaminy. Maturzystom życzymy, aby wyniki egzaminu dojrzałości były tak świetne, jak udana była zabawa.

Autor: Arkadiusz Ciechalski

Wicedyrektor

13 lutego 2024 roku

ZSCKR Kowal

Studniówka 2024