Seans w Multikinie

W piątek 2.06.2023 r. uczniowie klas I Tm, II Tm i II Tż, w towarzystwie wychowawczyń, wybrali się do włocławskiego Multikina na seans 10 części „Szybkich i wściekłych”.

Chociaż film trwał 3 godziny, miłośnicy motoryzacji byli zachwyceni. Wartka akcja, spektakularne pościgi i znakomite efekty specjalne, to tylko niektóre przyciągające uwagę widza elementy kinowego megahitu. Doskonała kreacja bohaterów i sceny, które przypominały o wydarzeniach z poprzednich części, porządkowały całość. Co ważne, film przypadł do gustu też żeńskiej części klasy, co zaskoczyło głównie chłopców. Wracając do Kowala wszyscy zgodnie stwierdzili, że z wielką przyjemnością obejrzą kolejną, jedenastą część filmowej sagi.

Autor: Joanna Laskowska

Nauczyciel języka angielskiego

12 czerwca 2023 roku

multikino

ZSCKR Kowal

Seans w Multikinie