Rozszerzenie sportowo - mundurowe

BEZPIECZEŃSTWO POŻAROWE

20210408_mundurowka

Uczniowie Technikum nie tylko zdobywają konkretny zawód na kierunkach weterynarii,  żywieniowych czy mechanizacyjno – rolniczych, ale wybierając rozszerzenie sportowo – mundurowe są przygotowywani do pracy w służbach mundurowych. To rozszerzenie wybrali m.in. Alicja i  Emilka z technikum żywienia i usług gastronomicznych, a także Damian z technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Jak widzimy i słyszymy swojego wyboru ani trochę nie żałują 🙂  Zdobywają dobry zawód, ale także realizują swoje pasje. Klasa z rozszerzeniem „Bezpieczeństwo pożarowe” dzięki dodatkowym godzinom nauczania z zakresu pożarnictwa, wychowania fizycznego, zajęć na strzelnicy sportowej, dodatkowym szkoleniom z ratownictwa medycznego i wodnego,  przygotowuje do egzaminów sprawnościowych i  pracy w straży pożarnej. Jest to świetna propozycja dla tych osób, które swoją przyszłość wiążą z pracą w służbach mundurowych. Posłuchajmy, co  o  rozszerzeniu mówią sami jego uczniowie. Nas przekonali, że to jest naprawdę świetny wybór! Brawo Alicja, Emilka, Damian!!! 

Rozszerzenie mundurowe w technikum? U nas to możliwe!

Rozszerzenie sportowo - mundurowe

BEZPIECZEŃSTOW POŻAROWE