Prelekcja dotycząca szkodliwości picia napojów energetycznych

Cała społeczność naszej szkoły uczestniczyła w prelekcji na temat szkodliwości picia napojów energetycznych.

1
DSC_8818
DSC_8819

Uczniowie zapoznali się z podstawowymi składnikami napojów energetycznych. Dowiedzieli się, jak czytać etykiety napojów, co jest w nich szkodliwe oraz jakie są minusy i plusy wynikające ze stosowania tychże produktów.

DSC_8845
DSC_8827

Wszystkie te informacje  przekazała naszym uczniom p. Katarzyna Rzadkowolska – dietetyk kliniczny, wykładowca akademicki na Wydziale Nauki o Zdrowiu na Akademii Mazowieckiej w Płocku, członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki i Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości.

DSC_8849
DSC_8850

Dziękujemy p. Katarzynie Rzadkowolskiej za niezwykle merytoryczny i bardzo ciekawy wykład.

ZSCKR Kowal

Prelekcja dotycząca szkodliwości picia napojów energetycznych