Pierwsze nagrody w Konkursie dla Klas Ósmych wręczone!

Miło nam poinformować, że w dniu 16 lutego br. Pan Dyrektor Andrzej Zdrojewski udał się do Szkoły Podstawowej nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku, by wręczyć nagrody za I etap naszego Konkursu dla Klas Ósmych.

W miesiącu styczniu zwyciężyły uczennice SP nr 14 – Maja Jóźwiak i Oliwia Grączewska. Pan dyrektor wręczył dziewczętom nagrodę miesiąca oraz pogratulował wejścia do finałowego losowania nagrody głównej. Przypominamy, że główną nagrodą Konkursu jest darmowy wyjazd na kilkudniową wycieczkę do Zakopanego i Energylandii. Gorąco gratulujemy Mai i Oliwii zwycięstwa w styczniowych zmaganiach, a wszystkich zachęcamy do udziału w kolejnych etapach naszego Konkursu.

1
DSC_8799

Konkurs ósmoklasistów

I etap rozstrzygnięty