Modernizacja ogrodzenia na warsztatach

W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu nie stoimy w miejscu. Szkoła cały czas dba o rozwój i poprawę infrastruktury.

1

W marcu br. zakończyły się prace nad modernizacją ogrodzenia na warsztatach z zamontowaniem nowej bramy. Samo przedsięwzięcie nie było łatwe, ponieważ montaż bramy o długości ponad 8 metrów wymagał wielu prac budowlanych, ziemnych i elektrycznych. Zależało nam, aby swobodnie mogły bramą wjeżdżać i wyjeżdżać maszyny i sprzęt rolniczy z hali maszyn na parking i gospodarstwo rolne przy szkole. Na szczęście wszystko się udało i brama działa nienagannie.

Bramę montowała firma Istel Cezary Zawadzki z Płocka.

Autor: Andrzej Zdrojewski

Dyrektor Szkoły

05 kwietnia 2024 roku

ZSCKR Kowal

Modernizacja ogrodzenia na warsztatach