Mistrzostwa Powiatu Włocławskiego w Piłce Koszykowej Chłopców

W sali sportowej naszej szkoły odbyły się 5 kwietnia br. Mistrzostwa Powiatu Włocławskiego w Piłce Koszykowej Chłopców.

Organizatorzy i działacze zaangażowani w działalność sportową w naszym rejonie chętnie współpracują z naszą placówką. Po zawodach wyrazili swoją wdzięczność wobec dyrektora Andrzeja Zdrojewskiego za udostępnienie obiektu, za życzliwość i zaangażowanie w kształtowaniu właściwych postaw i propagowanie wartości związanych z kulturą fizyczną, za popularyzację rywalizacji w dyscyplinach zespołowych oraz integrowanie lokalnego środowiska sportowego.

Warto podkreślić, że uczniowie biorący udział w mistrzostwach zapoznani zostali z profilem kształcenia naszej szkoły oraz z aktualną ofertą edukacyjną.

1
IMG_20230405_104308
IMG_20230405_104231

Autor: Arkadiusz Ciechalski

Wicedyrektor

05 maja 2023 roku

ZSCKR Kowal

Mistrzostwa Powiatu Włocławskiego w Piłce Koszykowej Chłopców