Lutowa edycja Konkursu dla Uczniów Klas Ósmych rozstrzygnięta

Sebastian Sutorowski z klasy ósmej Szkoły Podstawowej nr 11 z Włocławka został zwycięzcą lutowej edycji Konkursu dla Uczniów Klas Ósmych.

1

Uczeń otrzymał atrakcyjne nagrody m.in. tablet Huawei oraz gadżety promocyjne szkoły  z rąk dyrektora ZS CKR w Kowalu Pana Andrzeja Zdrojewskiego. Konkurs ogłaszany jest co miesiąc na FB naszej szkoły: ZS CKR KOWAL i polega na rozwiązaniu przedstawionego tam zadania. Laureaci poszczególnych etapów biorą udział w losowaniu nagrody głównej – wyjazdu na obóz integracyjny do Zakopanego i Energylandii.

Sebastianowi gratulujemy i zapraszamy do zabawy uczniów klas ósmych.

Autor: Andrzej Zdrojewski

Dyrektor 

02 kwietnia 2024 roku

ZSCKR Kowal

Lutowa edycja Konkursu dla Uczniów Klas Ósmych rozstrzygnięta