Konkurs BHP w Minikowie

W dniu 30.11.2023 r. w ODR Minikowo odbył się finał

„KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE PRACY W ROLNICTWIE”

1

Organizatorami konkursu byli: Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Rolniczego w Bydgoszczy, Państwowa Inspekcja Pracy, Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza w Przysieku oraz Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie. 

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV TMRiA Czarniak Szymon i Wrocławski Łukasz, zwycięscy eliminacji szkolnych.

Finał konkursu polegał na rozwiązaniu testu składającego się z trzydziestu pytań w czasie dwudziestu minut. W finale konkursu należało wskazać nieprawidłowości w zestawie maszyn przygotowanych przez organizatora.

Autor: Ireneusz Danielewski

Nauczyciel przedmiotów zawodowych

05 grudnia 2023 roku

ZSCKR Kowal

Konkurs BHP w Minikowie