II Zawody wędkarskie o puchar dyrektora ZSCKR w Kowalu

W dniu 16 sierpnia br. odbyła się druga edycja zawodów wędkarskich o puchar dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kowalu.

FB_IMG_1724314193796 (1)

Do rywalizacji zgłosiło się dwudziestu uczniów. Nad przebiegiem, mistrzostw  czuwało pięciu nauczycieli, sędzia główny zawodów oraz ratownik WOPR.

Miło nam poinformować, że zwycięzcą mistrzostw został Szymon Barański!  Łączna waga, złowionych przez naszego ucznia ryb,  to ponad 5,5 kg! Za powyższe osiągnięcie uczeń otrzymał puchar,  który odebrał z rąk dyrektora Zespołu Szkół CKR w Kowalu pana Andrzeja Zdrojewskiego. Szymon złowił także największą rybę zawodów- 4,5 kg karpia i za to osiągnięcie otrzymał puchar od pani Anety Kwarcińskiej -zastępcy Wójta Gminy Kowal i  Radnej Powiatu Włocławskiego.  Drugie miejsce zajął Dominik Seklecki, który m.in. złowił karpia o wadze 1.2 kg,  a trzecie miejsce zajął Kacper Ziółkowski! Gratulujemy!!!

Rywalizacja była zacięta, każdy z uczestników zawodów otrzymał upominek od pana dyrektora! Na zakończenie odbył się grill a całość współzawodnictwa została zwieńczona wspólnym zdjęciem. Atmosfera była fantastyczna! Powyższe zawody już na stałe wpisały się w kalendarz imprez szkolnych!