Etap 2 międzyszkolnego konkursu językowego

W dniu 26 lutego 2024 r. odbył się w naszej szkole etap 2 konkursu języka angielskiego organizowanego przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobrocinie.

1

Do etapu 2 zakwalifikowali się z ponad 300 kandydatów: Roksana Ryniec i Wojciech Ormiński, co jest już dużym sukcesem.

Uczniowie pisali test obejmujący część pisemną składającą się z rozumienia tekstów pisanych, część gramatyczno-leksykalną oraz typowo słowotwórczą. Ponadto uczniowie zmierzyli się z tekstem słuchanym. Warunkiem przejścia do 3 etapu konkursu było zdobycie co najmniej 75%. Takim wynikiem mogła pochwalić się Roksana Ryniec, która zdobyła 84%. Dobry wynik 44%, choć nie wystarczający, aby przejść do następnego etapu, uzyskał Wojciech Ormiński

Serdecznie gratulujemy uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Anna Andrzejewska

Nauczyciel języka angielskiego

06 marca 2024 roku

ZSCKR Kowal

Etap 2 międzyszkolnego konkursu językowego