Absolwenci 2023

Absolwenci Technikum

Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

Wychowawca: Jankowski Rafał

1 Bujalski Adam Zbigniew
2 Czapski Michał
3 Dyjeta Dawid
4 Gajewski Mateusz
5 Gozdowski Bartosz
6 Jabłoński Hubert
7 Jóźwiak Dawid
8 Korpusiński Damian Piotr
9 Kowalski Kamil
10 Mieczyński Piotr
11 Mikołajczyk Hubert Mariusz
12 Mikołajczyk Natalia
13 Ormiński Igor
14 Rędzikowski Kamil
15 Ruciński Kacper
16 Rybski Przemysław
17 Słowiński Jakub
18 Staszewski Patryk
19 Szczęsny Mateusz
20 Świątecki Mikołaj
21 Świerkowski Bartłomiej
22 Ziółkowski Jakub
23 Żakowiecki Konrad

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Wychowawca: Kopczyńska Andżelika

1 Adamczyk Roksana Magdalena
2 Dereszewski Kacper
3 Doleszczak Martyna Ewa
4 Dymińska Milena
5 Grzywiński Adam Antonii
6 Jesionowska Justyna Roksana
7 Jędrusiak Martyna
8 Jędrzejewska Daria Monika
9 Kacprzyk Weronika
10 Matusiak Justyna
11 Moraczewska Julia
12 Motyliński Patryk
13 Mularska Kinga
14 Pietrzak Patryk
15 Płaczkiewicz Mateusz
16 Raurowicz Emilia
17 Rutkowska Amelia
18 Rybarkiewicz Alicja
19 Seklecka Wiktoria Oliwia
20 Szafranek Lidia Honorata
21 Wiliński Kacper
22 Wojnowski Kamil Mariusz

Absolwenci Branżowej Szkoły I stopnia

Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych

Wychowawca: Śpibida Jerzy

1 Bazela Paweł Bogdan
2 Chodorowski Krzysztof
3 Glonek Kacper Grzegorz
4 Góralski Bartłomiej
5 Kraziński Bartosz Stanisław
6 Maślanka Piotr Paweł
7 Pabin Kacper
8 Piaszczyński Gracjan
9 Pietruszewski Bartłomiej
10 Szkopiński Mateusz Łukasz

Kucharz

Wychowawca: Śpibida Jerzy

1 Baranowska Joanna
2 Fornalewicz Maciej
3 Śmiałek Natalia

Absolwenci Centrum Ksztalcenia Ustawicznego

Prowadzenie produkcji rolniczej – zawód rolnik

Opiekun: Kordyl Krzysztof

1 Balcerak Małgorzata
2 Berger Piotr
3 Brauer Kacper Jacek
4 Droszcz Paweł
5 Holdenmajer Monika
6 Jagodzińska Gabriela
7 Jaworski Leszek
8 Koza Krzysztof Artur
9 Kozłowski Wiktor
10 Kraińska Angelika
11 Krzeszewska Justyna Anna
12 Leszczyński Miłosz Wojciech
13 Lewandowska Sandra
14 Lewandowski Kamil
15 Majewska Justyna
16 Marzec Jarosław
17 Maślanka Piotr
19 Pietruszewski Dawid
20 Pietrzak Kamila
21 Piotrowski Arkadiusz
22 Sidwa Aleksandra
23 Sinczewska Justyna
24 Sobocińska Milena
25 Stanuch Aleksandra Agnieszka
26 Świerczyński Igor
27 Trzebińska Monika
28 Wiliński Cezary Roger
29 Wiśniewski Radosław
30 Wróblewska Katarzyna Anna

Prowadzenie produkcji pszczelarskiej – zawód pszczelarz

Opiekun: Podlewski Marek

1 Czupryniak Piotr Paweł
2 Dybowska Joanna
3 Firszt Dariusz Piotr
4 Kołodziejski Tomasz Sławomir
5 Kwiatkowski Artur Antoni
6 Masłowski Sebastian
7 Mrozowicz Agnieszka
8 Mrozowicz Paweł
9 Murakowski Marcin Wojciech
10 Pawlak Renata Justyna
11 Podlaska Joanna Krystyna
12 Wojtkowiak Artur
13 Zdrojewska Agnieszka
14 Żakowski Radosław
15 Devos Małgorzata Beata
16 Lisiecki Jakub Andrzej
17 Kuliński Daniel Remigjusz

ZSCKR Kowal

Absolwenci 2023