Absolwenci 2020

Absolwenci Technikum

Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
Wychowawca: Sylwia Kubiak
  
1Błaszczyk Dawid
2Bógdał Kamil
3Chojnacki Bartłomiej
4Gawłowski Patryk
5Gozdowski Tobiasz Jacek
6Jabłoński Kacper
7Jankowski Robert
8Jaworski Mateusz
9Madaliński Konrad Adam
10Majewski Maciej
11Michalski Marcin
12Miłkowski Damian Dawid
13Nowaczewski Mateusz
14Pawlak Dominik
15Skalski Marceli
16Wrocławski Adrian Patryk
17Zieliński Rafal
 Technik żywienia i usług gastronomicznych
 Wychowawca: Anna Włodarska 
   
1Drzewiecka Anna 
2Drzewiecka Beata 
3Eliasz Klaudia Aleksandra 
4Gościniak Anita 
5Górska Anna 
6Klimczak Patrycja 
7Kocanowska Adrianna 
8Lewandowska Weronika 
9Lewandowski Adam 
10Piecyk Miłosz 
11Plucińska Weronika 
12Rojewski Marcel 
13Rutkowski Damian 
14Walczak Marlena 

Absolwenci Branżowej Szkoły I stopnia

Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
Wychowawca: Krzysztof Moraczewski
  
1Blejder Łukasz
2Borkowski Jakub
3Buciar Kacper Tadeusz
4Chojnacki Mateusz
5Dąbrowski Dominik Marcin
6Frydrych Konrad
7Jędrzejewski Paweł Wiktor
8Kijewski Dominik
9Lewandowski Sebastian Andrzej
10Pałasiński Jakub Kacper
11Pietruszewski Jakub
12Zaborowski Kamil Wiktor
 Kucharz
 Wychowawca: Krzysztof Moraczewski
  
1Brylińska  Alicja
2Ciećwierz Wiktoria
3Czarniak Maciej Stanisław
4Dorobiała Damian
5Kulas Karina
6Lewandowska Ewa
7Mularska Weronika Katarzyna
8Seklecka Kinga Daria
9Śmielewska Dagmara

Absolwenci Centrum Kształcenia Ustawicznego

Kurs Kwalifikacyjny RL.03 – prowadzenie produkcji rolniczej
Opiekun: Małgorzata Muraczewska
  
1Bocian Anna Maria
2Bocian Dawid
3Deicka Magdalena
4Grabowska Marta
5Gralak Marek
6Komorowski Przemysław Wojciech
7Kujawa Dorota Anna
8Marczewski Paweł 
9Mazierski Grzegorz
10Michalski Radosław
11Nowicka Magdalena
12Rucińska Aleksandra
13Soborski Karol Dominik
14Stasiak Adam Roman
15Stelmasik Sławomir
16Sudomir Kornel
17Tomaszewski Arkadiusz
18Tyszkiewicz Przemysław
Kursu kwalifikacyjnego RL.04 – prowadzenie produkcji pszczelarskiej
Opiekun: Joanna Seklecka-Tarka  
    
1Ciesielska Wioletta  
2Ciesielski Krzysztof  
3Elert Cezary Wojciech  
4Jabłoński Antoni  
5Janiak Dawid Tomasz  
6Janiak Miłosz Grzegorz  
7Janiak Tomasz Grzegorz  
8Kamiński Zbigniew Jerzy  
9Kozłowski Zbigniew  
10Kraszewska Anna  
11Kraszewski Karol Piotr  
12Orliński Krystian Aleksander  
13Paradowski Grzegorz  
14Romanowski Remigiusz  
15Skibiński Zygmunt Piotr  
16Ślusarski Marek  
17Tomczak Andrzej Wojciech  
18Tretyn Aleksander  
19Zdun Maciej Mariusz  

ZSCKR Kowal

Absolwenci 2020