Wyjazd na Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA PREMIERY

Dnia 13 stycznia 2023 uczniowie naszej szkoły kształcący się w bloku mechanizacji rolnictwa wyjechali na zwiedzanie Międzynarodowych Targów Poznańskich, na których odbyły się Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA PREMIERY.

Jest to ważne wydarzenie dla branży rolniczej, podczas której prezentowane są nowości produktowe, światowe agro premiery oraz innowacyjny sprzęt rolniczy na nadchodzący nowy sezon. Oferta wystawców koncentruje się w szczególności na trendach i nowościach produktowych, a wśród zwiedzających nie brakuje czołowych przedstawicieli branżowych z Polski i zagranicy. POLAGRA PREMIERY obejmuje swym zakresem technikę, uprawę i hodowlę. Jest dedykowana czterem grupom zwiedzających: rolnikom, właścicielom i zarządcom gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorcom. 

1

 Targi od lat odgrywają ważną rolę dla polskiej gospodarki, służąc rozwojowi branży rolniczej w naszym kraju. Każda edycja, oprócz nowości rynkowych, przedstawia bardzo bogaty program wydarzeń. Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra Premiery to doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy przedstawicielami biznesu. Fundamentem targów jest szeroki zakres tematyczny skierowany do fachowej publiczności oraz wysoki poziom merytoryczny wszystkich wydarzeń towarzyszących, współtworzonych z przedstawicielami gospodarki oraz związkami branżowymi.